september 5, 2019

Praktika võimalus kinnisvara hindajana Haapsalu linnas

By Jorma

Haapsalu kinnisvarabüroo ootab huvitatud tudengeid ja keskkooli õpilasi enda juurde praktikale. Töövaldkonnad, milles on võimalik praktikat teha: kinnisvara korrashoid, hooldus, kinnisvara hindamine, maakleri töö.

Ei tea, mida need ametid endast kujutavad? Siin on väike lühikirjeldus iga pakutava ameti kohta:

Kinnisvara korrashoiust

Kinnisvara hooldus on maa ja füüsilise vara hooldus, kontroll, toetamine ja järelevalve. See võib hõlmata era-, äri- ja maad.

Korrashoiu töötajad kannavad hoolt, et kõik vajalikud protsessid oleksid läbi mõeldud ja kontrollitud, vastutades selle väärtusliku elu ja seisundi eest ning arvestades sellega.

See on võrreldav juhtide tööga ükskõik millises äris. Kinnisvarajuhid on lisaks individuaalse vara, riistade, tööriistade ja materiaalse kapitali ressursside haldamine, mida hangitakse ja kasutatakse lõppasjade ootuste kokkupanekuks, fikseerimiseks ja hoidmiseks.

Juhtide kinnisvara hõlmab protseduure, raamistikke ja vaeva, mis on vajalikud kogu omandatud vara ülalkirjeldatud olemismustriga toimetulemiseks, sealhulgas omandamine, kontroll, vastutus, kohus, tugi, kasutamine ja suhtumine.

Üksikelamu, korteriühistu või mitmepereelamu omanik võib asjatundliku vara administratsioonidesse tõmmata juhatuse organisatsiooni. Sel ajal avalikustab organisatsioon kinnisvarainvesteeringu, menetleb sõitjate taotlusi, sõelub kandidaadid, valib sobivad taotlejad, koostab üüriarvamuse, juhib uurimist, kolib üürniku (d) kinnisvarasse ja kogub renditasu.

Sel hetkel hõlbustab organisatsioon kõiki tugiküsimusi, paindlikult omanikku (omanikke) koos maksukokkuvõtete ja kõigi kinnisvaraga seotud andmetega jne.

Kinnisvara hindamisest

Maa hindamine, kinnisvara hindamine või maa väärtuse määramine on viis tõelise vara oluliseks väärtuse hindamiseks (enamasti vitriini hindamine).

Maadevahetused vajavad regulaarselt kontrollimisi, kuna neid juhtub harva ja iga vara on uudsed (eriti nende seisund, hindamisel võtmetegur), erinevalt ettevõtete aktsiatest, mida vahetatakse päevast päeva ja mida ei saa eristada (sarnaselt sellele koondatud Walrasia müük nagu aktsiakaubandus pole mõistlik).

Lisaks eeldab valdkonna hindamisel võtmetähtsusega töö. Olgu kuidas on, kuna kinnisvara ei saa pindala muuta, võib selle kodu väärtust muuta sageli kodu kapitaalremont või ümberehitus.

Hindamisaruanded struktureerivad lepingu sõlmimise ettemaksete, domeenide ja lahususte lahendamise, maksude määramise jms põhjuseid. Mõnikord kasutatakse hindamisaruannet kinnisvara tehingukulude kogumiseks.